Cyklosport SR

Akce

foto kraťasy Shimano

Bonusy a slevy

šeky

Zajímavé odkazy

Podpořte Čembu !
Staň se jejím členem ! logo čembaHledej u nás

Bleskovky

26. 7 . 2023
..........POZOR !!!..........
Všechna elektrokola zn. Crussis modelových řad 2022 a 2023 nyní za bezkonkurenční ceny. ........Slevy až 35%.........
Levnější už to nebude!
.
14. 12 . 2022
AKČNÍ slevy na modely 2022 Zavolejte si na 776 242 169, a poptejte kolo o které máte zájem !!!

Doporučujeme

foto sedlo Fizik

lpogo cube
Celý článek

logo didriksons

Didriksons1913

Švédský specialista na odolné oblečení do deště, bláta, sněhu i větru. Základem nabídky je stylové nepromokavé oblečení pro dospělé v legendární kolekci Rain. Vyhlášený je také dětský Junior program, který umožní dětem hrát si venku bez ohledu na počasí (a bez obav rodičů z nachlazení). Portfolio produktů rozšiřují kolekce Outdoor, Street, Golf, a Hunting.
Historie firmy Didriksons se datuje od roku 1913, když ve švédském Grundsundu začali Julius a Hanna Didriksons vyrábět speciální nepromokavé obleky pro rybáře a námořníky. Poctivé voděodolné oblečení přestavuje základ kolekce až do dnešní doby a je rozšířené v mnoha zemích Evropy a v Austrálii. Nabídka značky Didriksons se postupně rozrůstala o dětské a outdoorové oblečení, či o kolekci oblečení pro běžné nošení (Street), pro lovce (Hunting), nebo hráče golfu.
Nejznámější a nejoblíbenější však do dneška zůstává nepromokavé oblečení z kolekce Rain. Jeho popularitu dokládá i dosud nepřekonaný prodej soupravy do deště Dick v objemu 120 000 ks (v roce 1984), což představuje evropský oděvní rekord v počtu prodaných kusů jednoho modelu.
Vzhledem k tomu, že výhradním dovozcem značky Didriksons1913 se stala firma Vavrys (Craft), bude oblečení k dostání i na našem obchodě.
Aktuální nabídku značky Didriksons1913 najdete na www.vavrys.cz.

Kabát GRACE
------------------------------------------------------
I 21.10 2009 I Prodejna I Přečteno: 3517x


Komentáře zatím nelze přidávat

 
Copyright © 2007 Cyklosport SR