Cyklosport SR

Akce

foto rám cube

Bonusy a slevy

šeky

 


logo cube bikes

logo Park Tool

logo rohloff

Hledej u nás

Bleskovky

26. 7 . 2023
..........POZOR !!!..........
Všechna elektrokola zn. Crussis modelových řad 2022 a 2023 nyní za bezkonkurenční ceny. ........Slevy až 35%.........
Levnější už to nebude!
.
14. 12 . 2022
AKČNÍ slevy na modely 2022 Zavolejte si na 776 242 169, a poptejte kolo o které máte zájem !!!

Akce

blbina

Doporučujeme

foto sporttester Cyclosport


Nepřehlédněte

logo čemba Podpořte Čembu !
Staň se jejím členem !

Servis

servis1Servis

Při nákupu jízdního kola nesmíte zapomenout že s kolem si kupujete i servis. Doba favoritů a oprav na koleně je pryč. Na dnešním kole si bez speciálního nářadí a dobrých znalostech o skladbě komponentů neuděláte skoro nic. Koupením náhradního dílu bez znalosti dalších souvislostí si můžete přidělat nejen starosti ale také pěkně provětrat peněženku. Např. při koupi přehazovačky či řetězu (mezi typy i výrobci je tolik možností že nestačí vědět že mám asi 7koleček :-) Přehazovačky jsou např.s hákem nebo bez. Shimano není vždy kompaktibilní se sramem, řetězy Shimano jsou HG, IG, UG atd, atd. Co z toho plyne. Nejen nakupovat ale i servisovat u odborníků!

servis2Nářadí

Jelikož používáme nářadí od renomovaných firem Park Tool, Rohloff, Bike tool, Kovys)nemusíte se strachovat ani vy co jste šťastnými majiteli karbonového krasavce za šesti místnou sumu. :-)

servis4Opravy

Provádíme servis a opravy všech typů kol, od skládačky až po Vašeho vymazlené celoodpruženého miláčka. Opravíme opravdu všechny typy a modely jak silniční tak celoodružené biky i kola které majitel používá zásadně na přepravu do práce či na pivko. Jen s koly zakoupenými v supermarketech a řetězcích máme docela problém, protože tyto "stroje" jsou dle našeho názoru životu nebezpečné a proto se k jejich opravě necháme přemluvit jen velice zřídka a to pouze v případě, že se nejedná o kolo na kterém se podle nás majitel v nejbližší době přizabije.( A to i přesto že bylo odzkoušeno Státním ústavem strojírenským :-)

servis3Výhody

Na zakoupená kola v našem obchodě má zákazník v ceně kola dvě garanční prohlídky zdarma.

Na veškeré práce spojené s dalším servisem nebo opravou se vztahuje sleva 30%.

Kola zakoupená u nás jsou samozřejmě servisovaná přednostně. Garanční prohlídku se snažíme i v sezóně provést v den přistavení.

Nemůžete si kolo vyzvednout v pracovní době. Po domluvě Vám ho vydáme více méně kdykoliv, popřípadě ho i do blízkého okolí dovezeme.

 

 
Copyright © 2007 Cyklosport SR